e-Mutabakat

İnfotek, çözüm ortağınız olarak size, güçlü ve kolay kullanılan kurumsal kaynak planlama (ERP) çözümü olan Microsoft Dynamics NAV ürünü ile birlikte İnfotek e-Mutabakat Entegrasyon çözümünü de sunmaktadır.

Mutabakatlarınızı ne kadar sürede yapıyorsunuz? Zaman maliyetiniz yüksek mi? Doğru mutabakat yapabiliyor musunuz.case-icon-png-2654
Çeşitli sektörlerde bulunan bazı uluslararası ve yerel müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz Microsoft Dynamics NAV projeleri hakkında bilgi almak için başarı hikayelerini okuyabilirsiniz...
Başarı Hikayeleri
contact-icon-png-4059
Eğer NAV için e-Mutabakat ile ilgileniyorsanız bize bilgi@infotekas.com.tr adresinden, +90 (212) 290 26 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için...
İletişime Geçin

e-Mutabakat uygulamasının avantajları nelerdir?

1Hız ve kesinlik sağlar
Alacak ve borç hesaplarınızı sistematik ve kesin doğrulukta denetleyerek, tek seferde ve hatasız analizle mutabakat bildirimlerinizin muhatabınıza iletilmesini ve geri bildirim almanızı sağlar.
2Karlılığınızı, operasyonel maliyetlerinizi düşürerek artırırsınız
Hiç muatabakat süreçlerinizde operasyonel maliyetinizi hesapladınız mı? E-Mutabakat, kağıt kullanımını ortadan kaldırır, kartuş maliyetinizi sıfırlar, telefon faturalarınızı düşürür, arşivleme sürecini hafifletir ve tüm mutabakat sürecinizin elektronik ortam üzerinden yönetilerek takip edilmesini sağlar.
3Daha verimli iletişim kurarsınız
Mutabakat bildiriminden sonuçlandırmaya uzanan süreçte karşılıklı iş yürüttüğünüz firmalar ile tüm iletişiminizi kaydederek istediğinizde tekrar izlemenizi sağlar.
4Her yerden ve her zaman erişebilirsiniz
Microsoft Dynamics NAV ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerden (bilgisayar, mobil telefon veya tabletle) sisteme erişebilir ve mutabakat sonuçlarınızı inceleyebilirsiniz.


Call Now Button

İNFOTEK MAKALELERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMEK İSTER MİSİNİZ?

Her hafta ERP ihtiyaçlarınızla ilgili en iyi makaleleri özetleyen bir tane e-posta gönderiyoruz.