Eğitim

İnfotek, sunduğu çözümler ile şirketinizi daha verimli yönetmenizi hedefler.

Bunu başarabilmenin yolu teknolojiyi bir amaç olmaktan çıkararak bir araç olarak kullanabilmekten geçer. Doğru çözüm ortağı ve doğru teknolojinin seçiminden sonra doğru çözümün uyarlanması ve kullanılmaya başlanması danışanlarımızın verimliliğe ulaşabilmeleri için gereklidir, fakat yeterli değildir.

Etkin çözümlerin oluşturulduğu projelerin bilgi toplama, analiz ve geliştirme adımları kadar; sonuçta ortaya çıkan çözümden yararlanacak kişilerin bu çözümü yetkin bir biçimde kullanabilmelerini sağlayacak olan eğitim aşaması da önem taşır. Bizler bunun bilincinde olarak şirketinizin her seviyesinde bulunan kullanıcılara, kendilerine özel bakış açılarını göz önüne alarak ihtiyaçlara göre teknik ve işlevsel eğitim veririz.


Böylece çözümün kullanıcılarınız tarafından benimsenmesine, her aşamada doğru kullanılmasına ve çözüm genelinde doğru bilgiler üretilmesine; bu bilgileri kullanan karar vericilerin de bilgileri doğru okumalarına; sonuç olarak doğru kararlara ulaşmalarına destek oluruz.

Eğitim tüm kullanıcıları kapsayan ve standart genel eğitim ile özel ihtiyaçlara göre düzenlenen özel eğitim olarak iki farklı kategoride sunulur.


Türkiye’de yerel ofis kuran uluslararası şirketlerin yerel personelinin özellikle Microsoft Dynamics NAV konusunda eğitilmelerine ilişkin ihtiyaç ve talepleri de sıklıkla gerçekleştirdiğimiz proje tiplerinden birisidir. Bu konuda da tecrübemiz ve yabancı dil avantajımızla rakiplerimize göre fark yaratırız.

Eğitim konusunda daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen yandaki formu doldurunuz. Sizinle en kısa sürede temasa geçilecektir.

Call Now Button

İNFOTEK MAKALELERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMEK İSTER MİSİNİZ?

Her hafta ERP ihtiyaçlarınızla ilgili en iyi makaleleri özetleyen bir tane e-posta gönderiyoruz.