Jet Reports şimdi Jet Global

Jet Reports imaj değişikliğine giderek adını Jet Global olarak güncelledi. İmaj değişikliği sonucunda ürün isimlerinde de değişiklik oldu:

Önceki İsim: Jet Reports Ürünleri Şimdi: Jet Global Ürünleri
Jet Professional Jet Reports
Jet Enterprise Jet Analytics
Jet Express for Excel Jet Basics
The Jet Web Portal Jet Hub
(Yeni) Jet Budgets

Ürünlerle ilgili son demo videolarını aşağıda bulabilirsiniz (İngilizce):

Tanıtım Videosu: Introduction to Jet Global

Jet Reports: Introduction to Jet Reports

Jet Analytics: Introduction to Jet Analytics

Jet Budgets: Introduction to Jet Budgets

Jet Global for Dynamics NAV: Jet Global for Dynamics NAV

En son broşürü şuradan edinebilirsiniz: https://www.jetglobal.com/resources/content-type/brochure/

Microsoft Dynamics ERP için en çok kullanılan raporlama ve analitik çözümlerinin geliştiricileri olan Jet Reports, yeni kurumsal markalarının Jet Global Data Technologies olacağını açıkladı.

Markalaşmadaki yükseliş, hem Jet Reports hem de bir bütün olarak ERP pazarı için hızlı bir değişim döneminde ortaya çıkıyor.

Yeni Jet Global CEO’su Joe Little, “Teknolojideki gelişme hızı yavaşlamıyor” diyor. “Microsoft teknolojideki ilerlemeleri uygularken, onlarla birlikte ilerliyoruz. Dynamics 365’in piyasaya sürülmesi ve buluta sıçramaya devam etmemizle birlikte, ürün yelpazemizin raporlamanın çok ötesine geçtiği açıktı. Yıllardır, insanlara analitik, veri yönetimi ve rapor taşınabilirliği konularında yardımcı olduk, ancak temel raporlama odağımızın ötesine geçtikçe bu mesaj giderek kaybedildi. Ayrıca, yeni Jet Budgets ürünümüzün tanıtımıyla, yeniden yaratma zamanının şimdi olduğunu düşündük. ”

Bununla birlikte, Jet Reports adı tamamen yok olmuyor.

219.150 Jet Reports kullanıcısı aynı hizmet kalitesinde daha fazla özellik ve işlevselliğe ulaşacaklar ve Jet Global’in küresel ortakları ve müşterileriyle iş yapma biçiminde önemli bir değişiklik olmayacak. Ürünler geliştirilmeye ve yeniden şekillendirilmeye devam edecek ve ufukta herhangi bir ürünün ortadan kalkması görünmezken markalaşmaya uyumlu yeni ürün serileri ortaya çıkacak.

Jet Global Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı George Brown, “Piyasa birkaç yıldır bizim açımızdan duraklamış olabilir, çünkü ürünlerimiz çok iyi çalışıyor, müşterilerimiz burada olduğumuzu neredeyse unutuyorlar” diyor. “Müşterilerimiz için kim olduğumuzu ve ne yapmak istediğimizin yanıtlarını aramaya başladık ve Jet Reports adının sınırlı bir misyon çağrıştırdığını anladık. Misyonumuz her zaman müşterilerin daha iyi iş sonuçları doğuran kararlar almak için verilere erişmelerine yardımcı olmaktı ve bunu rapor olarak sağlamaktan daha fazlasını yapıyoruz. Marka değişimi, buradaki tüm takım için büyük bir girişimdi. Jet kelimesini sevdiğimizi farkettik, ancak rapor kelimesinin temel misyonumuz açısından sınırlı olduğunu hissettik. Yeni Jet Global markasıyla, müşterilerimizin veri erişimine nasıl yardımcı olabileceğimizin anlaşılmasına yardımcı olacağız. ”

Jet Global, yeni şirketin adının ve ürün markalamasının daha fazla müşterinin veri potansiyelini daha erken fark etmelerine yardımcı olacağını ve Microsoft Dynamics ERP verilerinin onlar için nasıl çalışacağını daha net bir şekilde anlayacaklarını düşünüyor.

Jet Reports verimli, hızlı ve esnek raporlama çözümlerini sunduktan 16 yıl sonra resmen Jet Global oldu. Yeni bir odaklanma ile Jet Global, küresel ölçekte toplam veri erişimi döneminde ses getirecek.

Daha fazla bilgi için sayfamızı ziyaret edin.

Call Now Button

İNFOTEK MAKALELERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMEK İSTER MİSİNİZ?

Her hafta ERP ihtiyaçlarınızla ilgili en iyi makaleleri özetleyen bir tane e-posta gönderiyoruz.