Jet Reports for NAV

Excel'de Hızlı ve Esnek Raporlama ve İş Zekası Çözümleri

Jet Reports 2002 yılında Portland, A.B.D.'de kurulmuştur. 98 ülkede 10.000'den fazla Microsoft Dynamics müşterisinin finansal raporlama ihtiyaçları için kullandığı lider raporlama ve iş zekası çözümüdür. Jet Reports Microsoft ERP kullanıcılarının ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilmiş, uygun maliyetli, hızlı ve esnek raporlama ve iş zekası çözümü aracılığıyla benzersiz bir veri erişimi sağlar. 24 zaman diliminde 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri ve destek siteleriyle bilinir.

Jet Reports bir stratejik Microsoft iş ortağıdır ve çözümleri Microsoft ile tam bir ortaklık ve stratejik iş birliği içerisinde üretilir. Microsoft Dynamics ve Jet Reports çözümleri arasında tam bir uyum vardır. Microsoft, Jet Reports çözümlerinin ERP kullanıcıları için sağladığı kullanım kolaylığı ve gücünden dolayı Dynamics NAV ve Dynamics GP ile birlikte ücretsiz ve basit bir sürüm olan Jet Express'i müşterilerine sunmaktadır.

Jet Reports'un Power BI ile birlikte kullanımı hakında bilgi almak için burayı ziyaret ediniz.


case-icon-png-2654
Çeşitli sektörlerde bulunan bazı uluslararası ve yerel müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz Microsoft Dynamics NAV projeleri hakkında bilgi almak için başarı hikayelerini okuyabilirsiniz...
Başarı Hikayeleri
contact-icon-png-4059
Eğer Jet Reports for NAV ile ilgileniyorsanız bize bilgi@infotekas.com.tr adresinden, +90 (212) 290 26 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için...
İletişime Geçin

Jet Reports şirketlerin raporlama ve iş zekası ihtiyaçlarını karşılamak için üç çözüm sunar:
  • Jet Professional,
  • Jet Enterprise,
  • Jet Mobile,
Ayrıca Jet Web Portal üzerinden de tüm raporlarınıza herhangi bir yerde ve herhangi bir cihazla ulaşabilirsiniz. Jet Reports, Power BI ile de tam entegrasyon içerisinde çalışır.

Jet Reports'un bu ve diğer özellikleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz (İngilizce).


Call Now Button

İNFOTEK MAKALELERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMEK İSTER MİSİNİZ?

Her hafta ERP ihtiyaçlarınızla ilgili en iyi makaleleri özetleyen bir tane e-posta gönderiyoruz.