Business Central

Dönüşüm


Navision olarak da bilinen ve NAV olarak kısaltılmış olan Microsoft Dynamics NAV şimdi Dynamics 365 Business Central oldu. Bu dönüşüm NAV’ın yeteneklerini, doğasını ve becerisini değiştirmedi. Şimdi NAV biraz değiştirilmiş görüntüsü ve yeni adıyla kusursuz bir Office365, Power Platform ve Azure entegrasyonu ve eskisinden de yüksek bir verimlilik düzeyi sağlıyor. Dynamics 365 Business Central, otomatikleştirilmiş işlemler, küresel mobilite, kolay erişilebilirlik ve güçlü güvenlik özelliklerine sahip, teknolojik açıdan gelişmiş, hepsi bir arada bir işletme yönetimi çözümüdür.

Business Central
Çeşitli sektörlerde bulunan bazı uluslararası ve yerel müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz Microsoft Dynamics NAV projeleri hakkında bilgi almak için başarı hikayelerini okuyabilirsiniz...
Başarı Hikayeleri
Business Central
Eğer Microsoft Dynamics NAV ile ilgileniyorsanız bize bilgi@infotekas.com.tr adresinden, +90 212 803 02 12 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için...
İletişime GeçinZaten NAV Kullanıyorsam Business Central'a Geçebilir Miyim?
Basitçe: “Evet!” Dynamics NAV ve Business Central aynı platform üzerinde çalıştıkları için genişletilebilirlik özelliklerini, Office 365 temelini ve ilerideki genişleme planlarını paylaşmaktadırlar.
Bu da demektir ki şu anda yerinde veya özel bulutta Dynamics NAV kullanıyorsanız ve daha sonra genel buluta geçmeyi planlıyorsanız veya abonelik opsiyonunun size daha uygun olduğuna inanıyorsanız, veya yalnızca yazılımın son sürümüne sahip olmak için güncellemeyi düşünüyorsanız size Dynamics NAV’inizi Business Central’a güncellemek için yardımcı olabiliriz.


Business Central'a Güvenmek Yaşamınızı ve İş Dünyanızı Değiştirir
365 Business Central teknolojisi kolayca uygulanabildiğinden işlemleriniz daha kolay gerçekleşir, zaman ve paradan tasarruf edersiniz. Sistem sizin için pek çok işi yaptığı için, sıkıcı yönetimsel ve finansal görevlere kapılmanıza gerek kalmaz. Bunun yerine yapabileceğiniz tüm heyecan verici işleri düşünün. İşinizi kısa ve uzun vadede yönetebilir, işinizi büyütmenin yaratıcı yollarını bulabilir, sevdiğiniz iş türünü yapabilir ve sağlıklı bir iş - yaşam dengesine sahip olabilirsiniz! Verileriniz saydamdır, böylece işletmenizin tam olarak nereye gittiğini ve nerelerden geçtiğini takip edebilirsiniz. Bu harika ERP sürekli büyüyen bir platformdur, böylece çekirdek aynı kalır ve tüm yükseltmeler devam eder; yeni modüller kolayca entegre edilebilir. Microsoft Dynamics 365 Business Central sizi daha önce bilinmeyen yerlere götürebilir.


365 Business Central, NAV'ın En İyi Sürümüdür
Dynamics 365 Business Central; zarif sadeliği, yeni geliştirme ortamı ve çok sayıda barındırma seçeneğiyle bir yıldız gibi parlamaktadır. Business Central hakkında detaylı blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.


Business Central Özellikleri ve Faydaları
Dünyanın neresinde olursanız olun Business Central tüm verileri tek bir sanal merkezde, zahmetsizce bir araya getirebilir ve işinizi yönetmek için büyük bir güce dönüştürür. Microsoft Dynamics NAV, Business Central’a dönüşürken bir çok yeni ve gelişmiş özellik kazanmıştır:

Ortak Veri Servisleri: Yalnızca bir yerden veriyi girebilir, tüm modüllerden ulaşabilirsiniz
Mobilite: Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz
Erişilebilirlik: İster şirket içi, ister genel, isterseniz de özel bulut üzerinde kullanabilirsiniz
Kişiselleştirme ve Özelleştirme: İstediğiniz gibi kurgulayabilirsiniz
Yapay Zeka: Daha fazla özellik içerir ve her zamankinden daha da kuvvetli
Genişletmeler: Sürekli genişletilmektedir ve uygulaması son derece kolaydır
Gelecekteki Güncellemeler: Kesintisiz, ucuz ve rahatsızlık vermeyecek bir biçimde gerçekleşir
Güvenlik: Verileriniz her zamankinden daha güvenli