İnfotek olarak uzmanlığımız.

Günümüzde Türk bilişim sektörünün iyi bilinen, öncü ve söz sahibi şirketlerinden biri olan İnfotek, özellikle üretim, hizmet, sağlık, dağıtım, madencilik, denizcilik ve perakende sektörlerinde yüzden fazla yerel ve uluslararası Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) projesine imza atmış ve bu konuda hizmet vermeye devam etmektedir.

Microsoft Dynamics 365 BC ile işletmeniz büyüdükçe uyum sağlayın

 

Microsoft-Dynamics-365-İş Merkezi Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış kapsamlı bir işletme yönetimi çözümü olan Microsoft Dynamics 365 Business Central ile iş süreçlerinizi düzenleyin, daha akıllı kararlar verin ve büyümeyi hızlandırın.

Satış, servis, finans ve operasyon ekiplerini birbirine bağlayarak daha hızlı uyum sağlamalarına ve sonuç vermelerine yardımcı olan bir bulut çözümüyle iş sürekliliğini sağlayın.

ERP çözümlerini mi karşılaştırıyorsunuz?

Microsoft Dynamics ERP Çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin; size lisanslama, uygulama süreçleri ve daha fazlası hakkında bilgi sağlayalım.

Telefonda 10 dakikanızı ayırın;

  • İş süreçlerinizi konuşalım
  • Yaşadığınız sorunların planladığınız ERP geçişinde nasıl ele alınacağını tartışalım
  • Size en uygun Microsoft Dynamics ERP ürününü önerelim.
  • Lisans ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında doğru bir teklif alın.
  • Şirketinize uygun özelleştirilmiş sunum hazırlayıp paylaşalım.

İnfotek 16 yıldır Microsoft iş ortağı olarak müşterilerine hizmet vermektedir, oldukça deneyimli ekibimizle 100 ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı başarılı proje tamamladık.

Ekibimiz eğitim, uygulama, geliştirme ve özelleştirme hizmetleri dahil olmak üzere eksiksiz danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Özel İhtiyaçlarınıza Göre Uyarlanmış İş Çözümleri*

* Microsoft Dynamics 365 Business Central; hem şirketiniz, hem de müşterileriniz için kritik bilgiler sağlamaya odaklanmış bir ortam sunar.

Büyüme Hedefi Olan Şirketler İçin
Büyümekte olan şirketinizin günümüzün baş döndürücü teknolojik gelişme hızına ayak uydurmakta zorlandığı ve temel muhasebe yazılımınızın bütünleşik süreçlerinizi artık destekleyemediği bir noktadaysanız, İnfotek ve Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ERP ile tanışmanın tam zamanıdır.

İnfotek’in Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ERP çözümleri büyüme hedefinizi destekleme gücüne sahip ve kolay kullanılan çözümlerdir.

Tüm Detayları Bilin
İnfotek tarafından tavsiye edilen Microsoft Power BI, merkezi veritabanı içerisinde dağınık bir biçimde bulunan yüksek sayıda veriyi düzenleyerek görselleştirmeye, basitleştimeye ve böylece kolayca anlaşılan “bilgi” haline getirmeye yarayan bir çevrimiçi hizmettir. Sezgisel yöntemlerle, kısıtlı teknik bilgiye sahip personelin dahi bilgiyi kolayca düzenlemesine olanak verir.

Power Platform ile zorlukların üstesinden etkili bir şekilde gelmek için birlikte çalışın. Verileri analiz edin, çözümler oluşturun, işlemleri otomatikleştirin.

e-Dönüşüm Çözümlerimiz

İnfotek, çözüm ortağınız olarak size, güçlü ve kolay kullanılan kurumsal kaynak planlama (ERP) çözümü olan Microsoft Dynamics 365 Business Central ürünü ile birlikte İnfotek e-Dönüşüm Entegrasyon Çözümlerini sunuyoruz.

Microsoft-Dynamics-365-Business-Central-e-faura
Microsoft-Dynamics-365-Business-Central-e-irsaliye
Microsoft-Dynamics-365-Business-Central-e-defter
Microsoft-Dynamics-365-Business-Central-e-arşiv

Referanslarımızdan

  • Bursa Jeotermal AŞ
  • FMC Cheminova
  • +gf+ georg fischer
  • Hexagon

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Microsoft Dynamics 365 Business Central İletişim

Bizi Takip Edin