Etkinlik, duyuru, yeni ürünler ve kampanyalar hakkında yapacağımız duyurularda hemen haberdar olmak ister misiniz?

Microsoft Dynamics 365 Business Central - Şirketiniz için Kendini Kanıtlamış Bir ERP

Microsoft Dynamics 365 Business Central temellerini kavramak

Dynamics 365 Business Central uygulaması, Dynamics 365 Essential veya Dynamics 365 Premium olmak üzere iki şekilde lisanslanabilir. Essential' uygulama paketi şunları içerir:

Satın alma, bir yolculuktur; satış temsilcilerinizi öne çıkmaları için güçlendirin

Günümüzdeki alıcılar oyunun kurallarını değiştiriyor. Deneyim istiyorlar ve bu da sorunsuz işlemleri kapsıyor. Ancak bu yeterli değil. Alıcılara güven oluşturan benzersiz deneyimler sunmak için hareketlerin ve etkileşimlerin ötesine geçin. Dynamics 365 üstün satış gücü otomasyonu ile satış deneyimini dönüştürün.

Doğru müşterilere odaklanın, güvenilir ilişkiler kurun ve satın alma deneyimlerini en iyi duruma getirmek için yapay zeka destekli kılavuzlar kullanarak hızlıca eyleme geçin.

Sorunsuz araçlarla satış üretkenliğini artırın

Takım genelinde kampanyalara yönelik bakış ve satışa hazır müşteri adaylarını otomatik olarak devreden önceden oluşturulmuş iş akışları ile satış ve pazarlama arasındaki koordinasyonu iyileştirin.

Sohbet, toplantılar, belgeler ve iş uygulamaları için modern bir üs olan Microsoft Teams'ten doğrudan sağlanan müşteri bilgileri ve belge paylaşımı olanaklarıyla, anlaşmalar üzerinde fonksiyon ve coğrafi bölge genelinde birlikte çalışın.

Kartvizitleri tarayıp Dynamics 365'te yeni kayıtlara dönüştürerek manuel veri girişini en aza indirin. Modern mobil uygulamalar ve Dynamics 365 Sales ile sorunsuzca çalışan Outlook, Excel ve SharePoint gibi tanıdık araçlarla iş akışını kolaylaştırın.

Daima sadık kalacak müşteriler kazanın

Servis taleplerini konuya veya kanala göre yönlendirin. Servis taleplerini Customer Service çok yönlü kanal özelliklerine eklenen özel varlık yönlendirmeyi kullanarak gidermek için otomatik olarak en donanımlı aracıya atayın.

Alışıldık istekleri ele almak ve daha karmaşık sorunları gidermek için takımlarınıza doğru araçlar sunun.

Müşteri deneyimine ait bir yazışma görünümü aracılığıyla tek ve tutarlı bir servis deneyimi oluşturun. Her müşterinin servis talebi aracılar veya kanallar arasında aktarılmış olsa bile tek bir tümleşik deneyim edinmesini sağlayın.

Finansal görünürlüğü ve karlılığı en üst düzeye çıkarın

Dynamics 365 Finance ile genel finansal işlemlerinizi otomatikleştirin ve modernleştirin. Performansı gerçek zamanlı olarak izleyin, gelecekteki sonuçları tahmin edin ve kurum büyümesini desteklemek için veri odaklı kararlar verin.

Gerçek zamanlı, tümleşik global mali raporlama, yerleşik analitik ve tahmine dayalı bilgiler kullanarak büyümeyi desteklemek için kurumunuzun durumunu değerlendirin, mali kontrolleri iyileştirin, nakit akışını en iyi duruma getirin ve stratejik kararları daha hızlı alın.

Ayrıntılı raporlama özellikleri, finansal zeka ve yerleşik gerçek zamanlı analitik ile defterleri daha hızlı kapatın ve global finans yönetimini basitleştirin. Dövizi yerel olarak ele alan ve ay sonu işlemlerini kısaltan tek bir kurulumda birden fazla varlığı ve para birimini destekleyen esnek ve çevik finansal raporlamayı devreye sokun.

Akıllı üretim işlemleriyle yenilik yapın

Çalışanlar, süreçler ve ekipmanları en uygun duruma getirmek için Nesnelerin İnterneti (IoT), yapay zeka, makine öğrenimi ve karma gerçeklik kullanarak daha akıllı süreçleri ve işlemleri desteklemek üzere bağlantılı bir fabrika oluşturun.

Herhangi bir iş yükünde kaynak yönetimini otomatikleştirip iyileştirin ve tümleşik Dynamics 365 Field Service'ı kullanarak iş gücünüzü, makinelerinizi ve araçlarınızı izleyip yönetin. Stok için üretim, sipariş için üretim, sipariş için yapılandırma ve sipariş için tasarlama gibi tüm üretim stratejilerinizi desteklemek için karma mod üretim sunun.

AGerçek zamanlı olarak üretim planlaması yaparak gerçekleştirerek zamanında teslimatı iyileştirin. Planlama İyileştirme Eklentisi ile birden fazla tesis ve ambar arasında değişen müşteri talebini, malzeme erişilebilirliğini ve kapasite kısıtlamalarını dikkate alın.

Özel İhtiyaçlarınıza Göre Uyarlanmış İş Çözümleri*


* Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV); hem şirketiniz, hem de müşterileriniz için kritik bilgiler sağlamaya odaklanmış bir ortam sunar.

Büyüme Hedefi Olan Şirketler İçin

Büyümekte olan şirketinizin günümüzün baş döndürücü teknolojik gelişme hızına ayak uydurmakta zorlandığı ve temel muhasebe yazılımınızın bütünleşik süreçlerinizi artık destekleyemediği bir noktadaysanız, İnfotek ve Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ERP ile tanışmanın tam zamanıdır.

İnfotek'in Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ERP çözümleri büyüme hedefinizi destekleme gücüne sahip ve kolay kullanılan çözümlerdir.

Tüm Detayları Bilin

İnfotek tarafından tavsiye edilen Microsoft Power BI, merkezi veritabanı içerisinde dağınık bir biçimde bulunan yüksek sayıda veriyi düzenleyerek görselleştirmeye, basitleştimeye ve böylece kolayca anlaşılan "bilgi" haline getirmeye yarayan bir çevrimiçi hizmettir. Sezgisel yöntemlerle, kısıtlı teknik bilgiye sahip personelin dahi bilgiyi kolayca düzenlemesine olanak verir.

Veri düzenlemek daha önce hiç bu kadar basit olmamıştı.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) için geliştirdiğimiz sektörel çözümlerimiz

Müşteri adaylarını etkileşim kurulan müşterilere dönüştürün

 • Daha fazla satışa hazır müşteri adayı oluşturun.
 • Alıcı deneyimlerini kişiselleştirin.
 • Belirli bir ölçekte müşteri ilişkileri geliştirin.

Müşterilerinizin beklentilerini fazlasıyla karşılayın

 • Aracılarınızı doğru eylemi gerçekleştirmeleri için güçlendirin.
 • Kanallar arasında müşterileri etkileşimlerini kişiselleştirin.
 • Otomatik iş akışlarıyla çözümleri hızlandırın.

Servis sorunlarını oluşmalarından önce giderin

 • Zamanında, proaktif saha hizmeti sunun.
 • Servis sorunlarını IoT ile uzaktan tespit edin.
 • Önleyici bakım zamanlamak için bilgilerden yararlanın.

Kurumunuzun büyümesini hızlandırın

 • Finansal performansınızı artırın.
 • Operasyonu daha etkin hale getirmek için işlemleri bir araya getirin.
 • Çalışanlarınızın başarılı olmasına yardımcı olun.

Tüm alıcılarla, her yerde etkileşimde bulunun

 • Çok yönlü kanal müşteri deneyimi oluşturun.
 • Ürünler, stok ve karşılamayı merkezileştirin.
 • Alışveriş deneyimini her temas noktasında kişiselleştirin

Tüm alıcılarla, her yerde etkileşimde bulunun

 • Çok yönlü kanal müşteri deneyimi oluşturun.
 • Ürünler, stok ve karşılamayı merkezileştirin.
 • Alışveriş deneyimini her temas noktasında kişiselleştirin
40

yıllık deneyim


Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) konusunda uzmanlaşmış ve “Microsoft İş Çözümleri Ortağı”
100

proje


yüzden fazla yerel ve uluslararası Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) projesi
10

sektörel çözüm


üretim, hizmet, sağlık, dağıtım, madencilik, denizcilik ve perakende sektörüne yönelik çözümler
5

tamamlayıcı içerik


e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye, e-defter, e-mutabakat çözümleri ile güçlü erp yapısı

Bizden haberler

5 Aralık 2017
Bursa Jeotermal Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) Projesi

Bursa Jeotermal AŞ ERP Seçimini Yaptı. Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)

Bursa İl Özel İdaresi‘nin, termal kaynakların gün ışığına çıkarılması amacıyla kurduğu ‘Bursa Jeotermal Enerji ve Sanayi Ticaret A.Ş.‘ yeni yatırım kararlarını sağlıklı şekilde almak ve işletme […]
22 Ekim 2017
FMC Cheminova’da İnfotek’i tercih etti.

FMC Cheminova da İnfotek’i tercih etti

FMC Cheminova da Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) seçiminde İnfotek’i tercih etti. 100 yılı aşkın bir süredir tarım, endüstri ve tüketici pazarlarında dünya lideri firmalardan olan; tarım ve […]
22 Ekim 2017
Georg Fischer (+GF+) Machining Solutions İnfotek’i seçti.

Georg Fischer (+GF+) Machining Solutions İnfotek’i seçti

Georg Fischer (+GF+) Machining Solutions ERP arayışında İnfotek’i seçti. 200 yılı aşkın bir tarihi bulunan GF’in yüksek hız frezeleme ve lazerli hassas işleme makineleri gibi hassas aletler […]

Müşterilerimiz

 • Hexagon
 • +gf+ georg fischer
 • FMC Cheminova
 • Bursa Jeotermal AŞ

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

+90 212 803 02 12Bizi Takip Edin