Jet Reports ve Power BI

Power BI ve JetReports

Bilinçli kararlar vermek ve ciro fırsatlarını değerlendirmek için Power BI’ın güçlü görselleştirmelerinden yararlanmanın hızlı bir yoluna ihtiyacınız var. Power BI’ı Jet Reports ile zenginleştirerek doğru ve kontrollü veri elde etmenin süresini %80’e kadar azaltabilirsiniz.

Düşündüğünüzden Daha Kolay

Ve bunu yapmak için bir bilişim uzmanı olmanıza gerek yok. Tüm personeliniz organize, güvenli veriyi kullanarak karmaşık veri modelleri ve teknik uzmanlığa ihtiyaç duymadan Power BI içerisinde hızla ve kolayca çarpıcı gösterge panelleri hazırlayabilir.

Power BI ve JetReports

Doğruluk ve Uyum Bir Arada

Jet Reports’u Power BI ile birlikte kullandığınızda üzerinde anlaşılmış tanım ve ölçüler kullanmaya başlar, böylece ekip olarak daha kolay kararlar verebilirsiniz. Herkes veriyi aynı mercekten görür. Bu kombinasyon, kullanıcılarınızın diledikleri güçlü görselliği kullanarak tutarlı karar vermelerini sağlar.

Güven ve Anlaşılırlık İnşa Edin

Gelişmiş güvenlik ve kontrol, doğru kullanıcıların doğru verilere ulaşmalarını ve bu verileri görmeleri gereken şekilde görmelerini garanti altına alır. Yalnızca Power BI ile sınırlı kalmaz, Excel, Office 365 veya mobil uygulamaları da kullanabilirsiniz.

Birden Fazla Veri Kaynağını Kolaylıkla Yönetin

Kolay erişilebilir ve kullanımı kolay Jet Reports, Power BI içindeki kullanıcı deneyimi için optimize edilmiş tek bir kesintisiz veri setiyle hızlı, esnek bir veri ambarı ve analiz platformu sunar.

Hala Finansal Tablolar ve Operasyonel Raporlara İhtiyacınız Var

Çekici görselleştirme, trendlerinizi ve spot anormalliklerini hızlı bir şekilde tanımlamanıza, iş operasyonlarınızın daha büyük resmini çizmenize yardımcı olur. Ancak finansal tablolar ve işletim raporlarına olan ihtiyacınızın yerini almaz. Jet Reports ile, yalnızca önceden oluşturulmuş küpler ve veri ambarı aracılığıyla Power BI gösterge tablolarından hızlı bir şekilde yararlanmanın yanı sıra, Excel’in içine gömülü esnek, gerçek zamanlı bir finansal raporlama aracı da edinirsiniz.

Jet Reports’un Power BI ile kullanımı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz (İngilizce) >

İNFOTEK MAKALELERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMEK İSTER MİSİNİZ?

Her hafta ERP ihtiyaçlarınızla ilgili en iyi makaleleri özetleyen bir tane e-posta gönderiyoruz.