Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)

Microsoft Dynamics NAV'ın tüm modülleri ve sahip olma seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bu bağlantıyı takip ediniz.

Microsoft Dynamics NAV Nedir?


Microsoft Dynamics NAV otuz yılı aşkın bir süredir dünyanın her yerinde 42 ayrı ülke versiyonuyla 110.000’den fazla şirketin kullandığı, kolay kullanımlı, kapsamlı, Türk kanun ve mevzuatlarına tam uygun, çok dilli ve çok para birimli bir kurumsal kaynak planlama (ERP) platformudur.

İlk olarak 1983 yılında Navision adıyla Danimarka’da üretilen yazılım, 2000’li yılların başında Microsoft tarafından satın alınmıştır. Microsoft, Navision’ı o dönemde satın aldığı diğer kurumsal yazılımlarla beraber Microsoft İş Çözümleri (Microsoft Business Solutions) ürün grubunun içerisine dahil edilmiştir. Bu ürün grubu süreç içerisinde Microsoft Dynamics olarak anılmaya başlanmış, Navision ise isim değişikliğine uğrayarak günümüzde Microsoft Dynamics NAV adını almıştır.


İnfotek on yılı aşkın süredir önce Microsoft İş Çözümleri Ortağı, sonra Microsoft Dynamics İş Ortağı olarak çeşitli sektörlere tam kapsamlı Microsoft Dynamics NAV danışmanlık ve uyarlama hizmetleri vermiş, pek çok başarılı proje gerçekleştirmiştir. İnfotek ayrıca 2013’ten beri tüm Microsoft Dynamics NAV sürümlerinin Türkiye’deki kanun ve mevzuatlara tam uyumluluğunu sağlamak amaçlı lokalizasyon (yerelleştirme) çalışmalarını yapmıştır.

Microsoft Dynamics NAV, tüm dünyada Microsoft Dynamics İş Ortakları ağına dahil yüzlerce danışman şirket tarafından desteklenir.

Kullanıcıya göre tasarlanabilir ekranları ve kolay uyarlanabilme olanaklarıyla özel ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verebilecek şekilde kurgulanabilir. İnfotek tarafından geliştirilmiş sektöre özel hazır uyarlamaların yanı sıra, Microsoft İş Ortağı ağında bulunan yüzlerce hazır eklenti ve RapidStart kurulum işlevselliğiyle çok kısa sürede tam istediğiniz biçimde kullanıma sunulabilir.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)
Çeşitli sektörlerde bulunan bazı uluslararası ve yerel müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz Microsoft Dynamics NAV projeleri hakkında bilgi almak için başarı hikayelerini okuyabilirsiniz...
Başarı Hikayeleri
Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)
Eğer Microsoft Dynamics NAV ile ilgileniyorsanız bize bilgi@infotekas.com.tr adresinden, +90 212 803 02 12 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için...
İletişime Geçin

İnfotek ve Microsoft Dynamics NAV ile:

  • Finansal uygulamalarınız hızlanır.
  • Finansal bilgileri çok daha net görürsünüz.
  • Hızlı raporlama araçları ve gerçek zamanlı iş zekasından yararlanırsınız.
  • En önemli müşterilerinizi belirleyebilir ve yeni satış fırsatları yaratabilirsiniz.
  • Servis sipariş yönetimini kullanarak üstün müşteri hizmetleri sağlayabilirsiniz.
  • Müşteriye özel fiyatlandırma ve indirimlerle müşteri sadakati yaratabilirsiniz.
  • Montaj tipi üretim ya da üretim sisteminizi, satın alma emirlerini, stoklarınızı ve satıcıları maliyetlerinizi düşürerek kontrol altında tutarsınız.
  • Proje yönetimi ile verimlilik ve kapasitenizi artırırsınız.
  • Çoklu para birimi ve çok dilde raporlama yetenekleriyle küresel yarışta bir adım önde olursunuz.

Microsoft Dynamics NAV’a sahip olma seçenekleri ve modülleri hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız >


Rol Bazlı Yapı

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)
Tanıdık ve tasarlanabilir ekranlar, kullanıcı dostu ve rol bazlı yapı sayesinde rahat edeceğiniz bir ortamda çalışabilirsiniz.

Sürekli Bağlantı İmkanı

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)
Yoldayken bile sistemin içerisinde var olmaya devam eder, dilediğiniz anda dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

En Aza İndirgenmiş Risk

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)
Tüm BT ekosisteminizi Microsoft platformunda yapılandırarak güvenilir ve basitçe yönetilebilir bir altyapı oluşturabilirsiniz.

Kontrollü Büyüme Fırsatı

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)
Kolayca revize edilen, isteğe göre boyutlandırılabilen Microsoft Cloud altyapısıyla BT maliyetlerini anlık ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz.