Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ile Şirket Vizyonunuzu Gerçeğe Dönüştürün

Şirketinizin vizyonunu oluşturmak için çok çalıştınız. Bu vizyonunuzu hayata geçirmek Microsoft Dynamics® NAV iş çözümü ile artık çok kolay! Dynamics® NAV ile şirketinizin tüm süreçlerini daha rahat inceleyip kontrol edersiniz ve nakit akışınızı doğrudan etkileyecek stratejik en doğru şekilde alırsınız.

Bugün 42 ülkede 300.000’den fazla müşteri işlerini geliştirmek ve rekabette öne çıkmak için Microsoft Dynamics çözümlerini kullanıyor.

Şirketiniz için başarısı dünyaca bilinen bir iş çözümü Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), 1983’ten bu yana dünyanın dört bir yanından çeşitli şirketleri destekleyen yüksek bir işlevsellik, performans ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Dynamics 365 Business Central (NAV), kapsamlı işlevselliği sayesinde bağımsız yazılım tedarikçileri(ISV’ler) tarafından sunulan diğer iş uygulamalarıyla ve kullanmakta olduğunuz Microsoft® ürünleriyle kolayca uyumlu hale getirilebiliyor ve onlara entegre çalışabiliyor. Ve global Microsoft partner ağımızla birlikte süreçlerinize özel, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak dinamik iş çözümleri sunuyoruz.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), daha fazla denetim sağlayıp kar marjınızı artırmanıza ve işlerinizi karlı bir şekilde büyümenize yardımcı olmak için tüm iş süreçlerinizi sadeleştirecek ve hızlandıracak şekilde tasarlanmıştır.

Kontrol mekanizmanızı güçlendirin ! Kontrol mekanizmanızı güçlendirerek şirketinizin ve çalışanlarınızın performansına dair net görüşlere sahip olursunuz. Bu görüşlerle karar verme süreçleriniz daha sağlıklı olur ve çalışanlarınızın üretkenliğini daha da arttırabilirsiniz. Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ERP ile doğru çalışanınızın, doğru yerde doğru kararlar verdiğinden emin olursunuz. Ayrıca, şirketinizin performansını çalışma sürelerinden kaynaklara envanterden sevkiyata kadar her açıdan değerlendirirsiniz.

 • Finansal uygulamalarınızı etkili hale getirin! Rol bazlı ara yüzler, önemli finansal raporlar da dahil olmak üzere rolünüz ile ilgili bilgi ve görevlere kişiselleştirilmiş erişim sağlar. İhtiyacınız olan verilere anında erişebilmeniz, sizi işinizde daha hızlı ve efektif kılar.

• Finansal durumunuzu net bir şekilde görün. İşlemlerinizi ve denetim tarihçenizi görmenizi sağlayan entegre sistemler, paylaşımlı veriler ve ayrıntılı görünüm özellikleriyle finansal saydamlığı artırın.

• Kendi kendine raporlama araçları ve gerçek zamanlı iş zekası sağlayın. Çalışanlarınızın güçlü iş zekası verilerini kullanarak hızlı ve bilgiye dayalı kararlar almasına yardımcı olun ve raporlar ve diğer bilgilerle ilgili olarak BT departmanına yöneltilen anlık talepleri önemli ölçüde azaltın.

“Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) sayesinde tüm çalışanlarımız, işlerini geliştirmek için atmaları gereken adımlara yönelik görsel ipuçlarına sahip oluyorlar.” —Ricky Vogel, CIO, Gumdrop Books and Mitinet

Kar Marjlarınızı Artırın

Nakit en önemli şeydir ve hızlı ve bilgiye dayalı kararlar verebilmek elde edeceğiniz sonucu doğrudan etkiler. Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ERP ile akıllı kararlar verebilir ve maliyetleri azaltmak ve karı nakit akışına dönüştürmek için satınalma ve stok yönetiminden müşteri kredi ve ödeme koşullarına kadar şirketinizin önemli iş süreçlerini otomatikleştirebilirsiniz.

• Yeni satış fırsatları yaratmak için en önemli müşterilerinizi belirleyip onları hedefinize alın Belirlediğiniz müşterilere yönelik satış fırsatlarını Treemap analiz yöntemiyle şekillendirip en karlı ürünü satmaya odaklanın.

• Etkili bir servis yönetimi ile müşterilerinize üstün hizmetler sunun. Müşteri talepleri ve satış sonrası hizmet süreçleri ile ilgili olarak servis iş emirlerini hızlıca oluşturabilir, sonrasında doğru kayıtlar ve karlılık yönetimi için siparişleri kolayca izleyebilirsiniz..

• Müşterilerinize özel fiyatlandırma ve indirimlerle müşteri sadakatinizi arttırın. Bireysel satış hatlarına otomatik olarak uygulayabileceğiniz çeşitli satış fiyatlandırma ve indirim koşulları tanımlayın ve fiyatlandırma ve indirimleri yerel veya yabancı para birimi cinsinden hazırlayın.

“Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), yaptığımız yatırımı sadece iki yıl içerisinde bize geri kazandırdı” —Klas Elmroth, Finance Director of Support Services, Thomas Cook Kuzey Avrupa

Hızlıca Ayak Uydurun ve Şirketinizi Büyütün

Sizin ve çalışanlarınızın şirketinizi büyütme konusundaki çabaları ortaktır. Bu amaca ulaşmak için, önünüzdeki süreçte değişen talepleri destekleyebilecek bir çözüme gerek duyulur. Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), yeni iş süreçlerinize uyum sağlamak konusunda esnektir. Ayrıca, şirketinizin büyümesiyle oluşabilecek ihtiyaçlara radikal yatırımlar gerekmeksizin cevap verebilir.

• İşinizi global bir şekilde yürütün. Genel muhasebe defterinizi farklı para birimlerinde tutmak için uluslararası ticaret ve çoklu para birimi özelliklerini kullanın; sınırsız sayıda para birimi için tutarların nasıl yuvarlanacağını ve gönderileceğini belirleyin. Buna paralel olarak, müşteri ve satıcı hesaplarınızı uygun para birimiyle yönetin.

• Mobil çalışanlarınızı sisteme bağlayın. Mobil çalışanlarınızı rollerine özgü, dinamik arayüzlerle ERP veritabanınıza ve yerel kaynaklarınıza bağlayarak güçlü kılın. Böylece, masaüstü uygulamalarına yaptığınız yatırımdan daha fazla geri dönüş elde edersiniz.

• Sizin için doğru çözümü seçin. Esnek dağıtım seçenekleriyle, şirketiniz için en uygun çözümü seçebilir ve maliyetleri artırmadan BT esnekliğini artırabilirsiniz. Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), karma veya kısmen barındırılan modellere ek olarak hem işyerindeki dağıtımları hem de uzakta, Microsoft veya bir Microsoft iş ortağı tarafından barındırılan bulut tabanlı dağıtımları destekler.

İnfotek olarak KOBİ’lerin başarılarını arttırmak için çalışıyoruz. Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), KOBİ’lerin başarısını hedefleyen global iş ortakları tarafından satılır ve kurulur. Günümüzde piyasayı yönlendiren KOBİ sayısı 4,6 milyondan fazladır. Bu rekabet ortamında rakipleri geride bırakabilmek için partner desteği çok önemlidir.

İnfotek, özel iş gereksinimlerinizi karşılamak için yerel bilginin yanı sıra sektöre özel ve dikey uzmanlık bilgisi sağlar.

“Dynamics 365 Business Central (NAV) ile stoklarımızı talebe göre ayarlıyoruz. Bu sayede, bazı kategoriler için stok seviyemizi %30’a kadar azaltıp kaynaklarımızı satış rakamları yüksek olan ürünlere doğru kaydırabiliyoruz.” – Chris Robinson, COO, Canari Cyclewear