Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi

Microsoft tarafından her yıl organize edilen Dynamics Zirve bu sene Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi olarak düzenleniyor. İnfotek olarak Gümüş Sponsor olarak katılacağımız Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi’ne ait detay bilgileri çok yakında paylaşıyor olacağız…

Zirvede; Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) Bulut, Microsoft Dynamics AX 7.0, Microsoft SQL 2016, Azure, Microsoft CRM 2016 ürünlerinin lansmanı yapılacaktır…

power bi rapor

Microsoft Azure

Microsoft Azure, daha hızlı hareket etmeye, daha fazlasını başarmaya ve tasarruf etmeye yönelik analiz, işlem, veritabanı, mobil, ağ, depolama ve web gibi tümleşik bulut hizmetlerinin giderek büyüyen bir koleksiyonudur.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)

Şirketinizde artık temel muhasebe yazılımınızın büyümekte olan işletmenizi destekleyemediği bir taşma noktasına geldiyseniz, Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), büyüme hedefinizi destekleme gücüne sahip hızla yürürlüğe konan, kolay kullanılan bir çözümdür. Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), eksiksiz bir Microsoft iş çözümünün parçası olarak verimli çalışmanıza ve büyümenize yardımcı olur.

Microsoft Dynamics AX 7.0

Microsoft Dynamics AX, Microsoft’un bulut ERP hizmetidir ve Microsoft Azure için özel olarak geliştirilmiştir. Kuruluşların özel gereksinimlerini destekleyici bir hizmet verirken altyapı yönetimi zorluklarını ortadan kaldırarak sürekli olarak değişen iş ortamlarına uyum sağlar.

Microsoft Dynamics AX, bir dizi ERP,BI, altyapı, bilgi işlem ve veritabanı hizmetlerini tek bir teklifte bir araya getirerek, kuruluşların iş ortaklarından gelen özel çözümlerle genişletilebilir sektöre özgü ve operasyonel işletme süreçleri yürütmelerine olanak sağlar. Kuruluşlar, “kullandıkça öde” modeliyle kolaylıkla iş süreçleri ve kullanıcı ekleyerek işletmelerinin büyüme hızına ayak uydurabilirler.

İşleri hızlandırmak üzere tasarlanan Microsoft Dynamics AX, akıllı kullanıcı arayüzü sayesinde kullanıcıların hızla akıllı kararlar vermesine yardımcı olur, kanıtlanmış yöntemler ve uygulamalarla iş süreçlerini daha hızlı dönüştürürken, kuruluşların bulut seçeneği ve esnekliğiyle her zaman ve her yerden iş yapmalarına olanak sağlar.