Microsoft'un KOBI iş çözümü Dynamics 365 Business Central (NAV) 2015 sürümü Çıktı…

KOBİ’ler için hızlı hayata geçen ve kolay kullanım deneyimi yaşatan güçlü bir iş çözümü olan Dynamics 365 Business Central (NAV) 2015’in yeni özelliklerinin bazılarını aşağıda bulabilirsiniz;

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) 2015 release

Tablet ve dokunmatik kullanıcı deneyimi : KOBİ’lerin kurum bilgilerine ve süreçlerine her yerden ve her tip cihazdan erişmelerine olanak sağlayan Dynamics 365 Business Central (NAV) 2015’in yeni tablet uygulamaları(app) Windows, Android ve Apple uygulama mağazalarından indirilebiliyor.

Bilgiye hızlı erişim : Kişiselleştirilen ve kullanıcı tercihlerine göre tasarlanan ANA SAYFA yapısı ile kullanıcıların kendileri için önemli olan verilere ve performans metriklerine (KPI) hızlı erişimleri, canlı veri üzerinde renk kodlamaları ile önceliklendirme yaparak sürekli verimli kalmaları sağlanıyor.

Basitleştirilmiş fatura düzenlemesi : Yeni Microsoft Word adaptasyonu ile kullanıcılar herhangi bir teknik danışman desteği olmadan kendi faturalarını kolaylıkla dizayn edebiliyorlar.

Hızlı nakit tahsilatı : Microsoft Azure üzerinden banka veri dönüştürme servisi ile otomatik ödeme, ödeme ve banka hesap mutabakatları doğrudan Dynamics 365 Business Central (NAV) içinden gerçekleştirilebiliyor.

Azure üzerinde kurulum ve Office365 entegrasyonu : Bulut üzerine kurulum ve 0365 ortamından çalışma olanağı ile kullanıcı verimi en üst seviyeye çıkıyor.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) 2015, KOBİ’ler ve iş ortaklarımızın için önemli fırsatlar barındırıyor. Daha fazla bilgi almak için partnersource ve aşağıdaki link’i inceleyebilirsiniz;

https://www.microsoft.com/en-us/dynamics/erp-nav-overview.aspx

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) 2015’i deneyimlemek ister misiniz? https://www.dynamicsnavtestdrive.com adresine bekleriz.