Muhasebe ve Finans Yönetiminde ERP

Bir muhasebe ve finans uzmanı ya da mali müşavir çalıştığı, danışmanlık yaptığı işletmede temelde; hatasız iş yapılmasına, etkili süreç yönetilmesine, doğru raporlar alınmasına, iş yükünün minimuma indirilmesine, evrak akışlarının düzenli olmasına özen gösterir ve sisteminde böyle yürümesini ister. Bu iş akışının ve süreç yönetiminin daha etkili ve kontrol edilebilmesi ise ticari uygulamalar tarafından yapılmaktadır. Günümüzün artan iş yükleri, sürekli değişen vergi mevzuatları, rekabette öne çıkmayı sağlayacak maliyet kontrol sistemleri ve her yerden yönetilebilir olmak kavramları nedeniyle genel tercihler ERP yazılımlarına yönelmiştir.

ERP tercihlerinde klasik, komşu ne kullanıyorsa bende onu alayım ile başlayıp, basit ticari uygulamların kendisini ERP olarak adlandırıp sektörde yer alması ile biten bir yolculukta kısır döngüler oluşturarak devam ediyor.

Microsoft ERP yazılımları işletme büyüklüğüne uygun olarak konumlandırılmış iki ERP yazılımı ile sektörde güçlü ARGE desteğini de arkasına alarak tüm muhasebe, finans, üretim, süreç yönetimi, insan kaynakları, müşteri ilişkileri yönetimi, stok ve depo yönetimi konularından en güncel ve mevzuata uygun yapıyla satışa sunulmaktadır.

Bu konuyla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz. www.infotekas.com.tr web sitesini inceleyebilir. 0212 803 02 12 numaralı hattımızı arayıp ücretsiz tanıtım ve demo talep edebilirsiniz. bilgi@infotekas.com.tradresine mail atarak ürünler hakkında detaylı bilgi isteyebilirsiniz.