Power BI


İnfotek, çözüm ortağınız olarak size, güçlü ve kolay kullanılan kurumsal kaynak planlama (ERP) çözümü olan Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ürünü ile birlikte Microsoft Power BI çözümünü de sunmaktadır.

Günümüzde başarı için doğru zamanda doğru kararı büyük bir hızla vermek, yani çevik şirket olmak, son derece önemlidir.

Peki, faaliyet konusu ne olursa olsun, küçük veya büyük şirketlerde hızlı kararlar verebilmek için ham verileri düzgün bir şekilde işlemek ve “bilgi” haline getirerek raporlamak ne kadar basitleştirilebilir ve hızlandırılabilir?

Bu sorunun cevabı son yıllarda iş hayatında hızla yaygınlaşan teknolojik bir terimde yatmaktadır: iş zekası (business intelligence – BI)

Power BI
Çeşitli sektörlerde bulunan bazı uluslararası ve yerel müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) projeleri hakkında bilgi almak için başarı hikayelerini okuyabilirsiniz...
Başarı Hikayeleri
Power BI
Eğer Power BI ile ilgileniyorsanız bize bilgi@infotekas.com.tr adresinden, +90 (212) 803 02 12 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için...
İletişime Geçin


İş zekası, şirketinizin sayısal verilerini doğru biçimde toplayarak analiz etme ve optimizasyonu sağladıktan sonra doğru kişi veya kişilere anlaşılır bilgi olarak sunma aracıdır.

İnfotek’in önerdiği, teknoloji konusunda dünyayı yönlendiren Microsoft’un iş zekası çözümü olan Microsoft Power BI, Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ile entegre çalışarak yüksek sayıda ve karmaşık veriyi kolayca “bilgi” haline getirmenizi sağlar.

Power BI şirketinizde doğru zamanda, doğru nokta için, doğru kararları hızlı bir şekilde vermenizi sağlayacaktır. Ürün üzerinden alınan Kilit Performans Gösterge (KPI – Key Peformance Indicator) raporları şirketinizi çevikleştirecek ve rakiplerinizin bir adım önüne geçirecektir.

Doğru Zamanda Doğru Bilgiye Ulaşım

Günümüzde akıllı cihazlarımızla bir çok bilgiye anında ulaşabiliyoruz. Karlı ve istikrarlı bir şirket yönetimi için Power BI şirketinizle ilgili istediğiniz bilgilere de mobil cihazınızla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden ulaşarak analiz etmenizi sağlar. Bunu platformdan bağımsız olarak yapabilirsiniz (Windows, iOS, Android).

Sade ve Sezgisel Kullanım

Zamanımızın değerinin hızla arttığı bir ortamda Power BI önceden tasarlanmış panelleri ile gerçek zamanlı verilerden anlaşılır raporlar yaratmayı hızlandırır. KPI raporlarını değerli zamanınızı kaybetmeden, mekandan bağımsız olarak inceleyebilirsiniz. Sürekli olarak kullandığınız raporları kişisel panelinizde sabitleyerek zamandan kazanırsınız.

Power BI içerisinde teknik bilgi ihtiyacı hissetmeden, sezgisel ve rahat bir kullanım ortamında olduğunuzu farkedeceksiniz.

Entegrasyon

Power BI, Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ve tüm Microsoft iş uygulamaları ile entegre olarak çalışmaktadır. Microsoft Power BI hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle temasa geçiniz veya buraya tıklayınız (İngilizce) >