Başarı Hikayeleri

Microsoft Dynamics NAV’ın yapılandırılmasından önce yapılan analiz çalışması ile, şirketin sektörel ve yerel ihtiyaçları belirlendi. Bu arada, şirketin temsilcisi olduğu yurt dışındaki firma ile de görüşülerek, firmanın süreçlerine uygun olarak Microsoft Dynamics NAV platformunda geliştirilmiş uygulamanın sisteme dahil edilmesine karar verildi. Uygulamayı geliştiren ve yurtdışında faaliyet gösteren Microsoft Çözüm Ortağı

devamı...

Mamul, yarı mamul, hammadde ve malzemeler için stok kartları oluşturuldu. İş merkezlerinin dakika bazındaki işletme maliyetleri hesaplanarak sisteme tanıtıldı. Üretim süreçlerindeki adımlar hassas şekilde tanımlanarak üretim sonuçları sisteme kaydedildi. Ürün ve yarı mamuller için üretim ağaçları ve rotalar oluşturuldu. Böylece üretilen mamul ve yarı mamullere doğru maliyetlerin gitmesi için gerekli altyapı oluşturuldu.

devamı...

Bu küresel ilaç devi, yeni girdiği Türkiye pazarında İnfotek’in ihtiyaçlarına göre uyarladığı Microsoft Dynamics NAV yardımıyla operasyonel ve mali kusursuzluğa hızla ulaşarak kısa zamanda pazara adapte oldu. Bu hikayede Microsoft Dynamics NAV’ın uzmanlar tarafından doğru bir biçimde uyarlanmasının kullanıcı şirketlerin süreç ve sonuçlarının gelişmesine sağladığı hızlı ve doğrudan katkıyı göreceksiniz.

devamı...

Microsoft Dynamics NAV sisteminin yapılandırılması başlamadan önce analiz çalışması yapıldı. Analiz çalışmasında şirketin iş yapış süreçleri incelendi ve sektörel ihtiyaçları ile Türkiye’deki piyasa koşullarından kaynaklanan özel ihtiyaçları tespit edildi. Buna göre yapılan tasarım ile Microsoft Dynamics NAV’deki mevcut işlevler üzerinde eklemeler yapılarak

devamı...

İpek İdrofil Pamuk A.Ş. Türkiye’nin en büyük hidrofil pamuk üreticisidir. Artan iş hacmiyle beraber satış, satınalma, stok, üretim, sevkiyat, ticari ilişkilerin kontrol ve yönetilmesini sağlamakta karşılaşılan güçlükler ve gelişen teknolojiye uyum sağlamakta ortaya çıkan engeller nedeni ile bilgi teknolojileri alt yapısının yenilenmesine karar verildi.

devamı...

Şirket merkezinde, depolarında ve mağazalarında yapılan analizler sonucunda şirketin ihtiyaçlarının neler olduğu belirlendi. Merkezde telefon başında toptan satış yapan satış temsilcilerinin, mağazalarda perakende müşterisine satış yapan görevlilerin, mağaza satışlarını planlayan ve denetleyen yöneticilerin, mağazalara ve müşterilere sevkiyat yapan depo görevlilerinin ihtiyaçları ve buna göre kullanacakları ekranlarla

devamı...

Proje Microsoft Dynamics NAV 2009′un “Hızlı Kurulum Metodolojisi” kullanılarak kısa zamanda tamamlandı. Öncelikli olarak muhasebe departmanının günlük işlerine odaklanacağı işlevler devreye alındı. Ardından işletme maliyeti (running cost) hesaplamalarına yönelik yapılandırma tamamlandı.

devamı...

Tüm operasyonlarını ilk günden en güncel veriler ile takip etmek isteyen Saka Kozmetik, alınan ve verilen sipariş sürelerinde sağlanan hız, tedarik ve dağıtım aşamalarında doğru planlama, stok seviyelerinin optimum düzeyde tutulabilmesi ve izlenebilmesi, hassas ödeme planlarının hazırlanabilmesi ile hem karlılık hem de müşteri memnuniyeti üst seviyeye çıkararak, rekabette öne çıkmayı hedefledi.

devamı...

Bize Ulaşın:

İnfotek Yaz. ve Don. Hiz. A.Ş.
Sultan Selim Mh. Hümeyra Sk.
Nef 09 Plaza No:7 B-Blok D:201 34415
Kağıthane-İstanbul-Türkiye

Telefon: +90 212 803 02 12

E-posta: bilgi@infotekas.com.tr

Kariyer Olanakları:

Bizimle çalışmak ister misiniz?

İş fırsatları >