İlaç


İnfotek, ilaç sektöründeki müşterileri için yarattığı çözümlerle Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) platformunun ilaç sektörü için uyarlanmasında derin tecrübe sahibidir.

İnfotek’in Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ile gerçekleştirebildiği ilaç sektörü uyarlamaları aşağıdakileri içerir, fakat bunlarla sınırlı değildir.

On yılı aşkın Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) danışmanlık tecrübemiz süresince müşterilerimizin aşağıda listelenmiş olan ihtiyaçları için tam ve güvenilir uyarlamalar yaptık.

  • UBB kodları
  • GNL kodları
  • Adet iskontosu
  • Kurum iskontosu


 

Ayrıca İnfotek olarak geliştirdiğimiz Alacak Sigortası özelleştirmesi sayesinde Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) dahilinde sigorta şirketi portföydeki müşterilere kredi limiti tanımlayarak her müşterinin limit dahilindeki borçlarını sigorta eder. Bu sayede kullanıcı şirketin sevkiyat yaparken kredi limit durumunu etkili şekilde yönetmesi ve böylece sigorta dışı kalmaması sağlanmaktadır.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ilgili işlevsellikleri konusunda daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız >