Türkiye Yerelleştirmesi

İnfotek, Microsoft Dynamics NAV ERP sisteminin 2015 ve 2016 versiyonlarını yerelleştirmiş, 2017 versiyonu çıktığında da 2016 yerelleştirmesini 2017 versiyonuna taşımıştır.

Bu bağlamda Dynamics NAV üzerine ülkemizdeki muhasebe sistemine uyum sağlamak amacıyla BA-BS Beyanı, KDV Tevkifatı, Yansıtma Hesabı, E-Fatura, E-Defter vb. gibi standart NAV platformunda bulunmayan özellikler eklenmiştir.

Ayrıca Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ERP sistemi İnfotek tarafından Türkçeleştirilmiş, böylece kullanıcıların programı tercihlerine göre Türkçe veya İngilizce olarak kullanabilmeleri sağlanmıştır.

İnfotek, bu versiyonlardan sonra çıkacak ana versiyonlarda da yerelleştirme ve diğer eklentilerin (add-on) taşınmasını hedeflemekte, bunu yaparken her yeni versiyonun getirdiği teknolojik yenilik ve üstünlükleri kendi yerelleştirme ve eklentilerine (add-on) uygulamak amacındadır.Çeşitli sektörlerde bulunan bazı uluslararası ve yerel müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz Microsoft Dynamics NAV projeleri hakkında bilgi almak için başarı hikayelerini okuyabilirsiniz...
Başarı Hikayeleri
Dynamics 365 BC Türkiye Yerelleştirmesi ile ilgileniyorsanız bize bilgi@infotekas.com.tr adresinden, +90 (212) 290 26 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için...
İletişime Geçin

İNFOTEK MAKALELERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMEK İSTER MİSİNİZ?

Her hafta ERP ihtiyaçlarınızla ilgili en iyi makaleleri özetleyen bir tane e-posta gönderiyoruz.