Bursa Jeotermal AŞ ERP Seçimini Yaptı. Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)

Bursa İl Özel İdaresi‘nin, termal kaynakların gün ışığına çıkarılması amacıyla kurduğu ‘Bursa Jeotermal Enerji ve Sanayi Ticaret A.Ş.‘ yeni yatırım kararlarını sağlıklı şekilde almak ve işletme faaliyetlerini yönetmek için güvenilir ve güçlü bir ERP arayışına girdi. Yapılan araştırmalar sonrasında İnfotek A.Ş. tarafından sunulan Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ERP çözümünde karar kılan Bursa Jeotermal A.Ş.; finans, muhasebe, üretim, stok yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, abonelik işlemleri ve e-dönüşüm uygulamaları için İnfotek tarafından geliştirilmiş çözümleri kullanmaya başlayacak.

Bursa Jeotermal AŞ ERP Seçimini Yaptı. Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)

Bursa Jeotermal A.Ş Hakkında

Bursa ilinin jeotermal potansiyelin varlığını araştırmak, var olan potansiyeli yeryüzüne çıkarmak, turizm ve enerji amaçlı kullanım altyapılarını oluşturmak amacıyla İl Özel İdare öncülüğünde kurulmuş olan Bursa Jeotermal Enerji Anonim Şirketi 2009 yılı itibariyle faaliyetlerine başlamıştır. Bursa’nın sahip olduğu en önemli doğal zenginliklerden biri olan termal kaynakları da en iyi şekilde değerlendirmeyi hedefleyen Bursa Jeotermal A.Ş, yeni dönem çalışmalarında ambalajlanmış su üretimine de başlamıştır.

 

İnfotek A.Ş. Hakkında

On yılı aşkın süredir Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) uzmanlığını sürdüren İnfotek 2012 yılında Microsoft tarafından “Yılın Microsoft Dynamics İş Ortağı” olarak ödüllendirilmiştir.

Günümüzde Türk bilişim sektörünün iyi bilinen, öncü ve söz sahibi şirketlerinden biri olan İnfotek, özellikle üretim, hizmet, sağlık, dağıtım, madencilik, denizcilik ve perakende sektörlerinde yüzden fazla yerel ve uluslararası Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) projesine imza atmış ve bu konuda hizmet vermeye devam etmektedir.


Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ERP Hakkında

İnfotek tarafından lisans satışı, kurulumu ve uyarlaması yapılan Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) otuz yılı aşkın bir süredir dünyanın her yerinde 42 ayrı ülke versiyonuyla 110.000’den fazla şirketin kullandığı, kolay kullanımlı, kapsamlı, Türk kanun ve mevzuatlarına tam uygun, çok dilli ve çok para birimli bir kurumsal kaynak planlama (ERP) platformudur.

İlk olarak 1983 yılında Navision adıyla Danimarka’da üretilen yazılım, 2000’li yılların başında Microsoft tarafından satın alınmıştır. Microsoft, Navision’ı o dönemde satın aldığı diğer kurumsal yazılımlarla beraber Microsoft İş Çözümleri (Microsoft Business Solutions) ürün grubunun içerisine dahil edilmiştir. Bu ürün grubu süreç içerisinde Microsoft Dynamics olarak anılmaya başlanmış, Navision ise isim değişikliğine uğrayarak günümüzde Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) adını almıştır.