Sarıoğlu Denizcilik Başarı Hikayesi

sariogluMüşteri : Sarıoğlu Denizcilik

Sektörü: Denizcilik

Faaliyet Alanı: Gemi işletmeciliği

Proje Detayları: Proje Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) 2009′un “Hızlı Kurulum Metodolojisi” kullanılarak kısa zamanda tamamlandı. Öncelikli olarak muhasebe departmanının günlük işlerine odaklanacağı işlevler devreye alındı. Ardından işletme maliyeti (running cost) hesaplamalarına yönelik yapılandırma tamamlandı.

Sağlanan Fayda: Şirket, gemilerinin işletme maliyetlerini daha etkili şekilde yönetmeye başladı. Böylece daha rekabetçi fiyatlar vererek pazardaki rekabet gücünü arttırabildi.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) Hakkında:

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), 1984 yılından beri devreye alması kısa süren, yapılandırması kolay ve kullanımı basit bir eksiksiz kurumsal kaynak planlama (ERP) çözümü arayan orta ölçekli kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)’in temelinde basitlik yatmaktadır. Son teknolojiye sahip işlevleri sayesinde başarılı bir şirketi çalıştırmak ve büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyi kapsar. Bir milyondan fazla kullanıcı son derece özel kurumsal süreçlerini kolaylaştırmak için Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) kullandı ve günümüzde bu çözüm 42′den fazla ülkeye özgü sürümde bulunuyor.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), şirketlere ve çalışanlarına çalışma bölgelerindeki yerel ihtiyaçlar ile ilgili, sektöre özgü (en üst düzeyde uzmanlaşmış sektörler ve kuruluşlar için bile) işlevler sağlamaktadır. Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)’in kullanımı kolaydır ve şirketlerin kolayca işlev, özel uygulama ve çevrimiçi ticaret özellikleri eklemelerini sağlayan hızlı uyarlanabilirlik ve basitleştirilmiş özelleştirilebilme özellikleri sunmaktadır.