ERP Kiralama (Abonelik)

ERP kiralama modelinde Microsoft Dynamics NAV’ı ister kendi sunucularınızda, isterseniz de bulutta kullanabilirsiniz. Her iki kullanım modeli için de platforma lisans satın alma (perpetual) veya kiralama (abonelik/subscription) yöntemiyle ulaşabilirsiniz.

Satın alma modelinde her yıl Microsoft tarafından belirlenmiş olan toplam lisans satın alma bedelinin %16’sına tekabül eden yıllık bakım bedeli öderken, kiralama yönteminde ayrıca bu bedeli ödemek durumunda kalmazsınız.

Bulut, bakım ve destek maliyetlerini düşürmenin yanısıra altyapı ihtiyacını da en aza indirir. Dolayısıyla henüz altyapı yatırımını yapmamış olan şirketler için bir fırsat yaratır.İster bulutta, ister kendi sunucularınızda, aynı zengin ERP işlevselliğini sunan Microsoft Dynamics NAV ile şirketiniz için bugün için uygun olan modeli belirleme özgürlüğüne sahipsiniz. İşiniz geliştikçe de modeli duruma göre uyarlayabilirsiniz. Böylece şirketiniz büyüdükçe maliyeti kontrol altında tutabilirsiniz.

Genel BT ve toplam ERP yatırım maliyetini azaltmak isteyen şirketler için bulut, donanım ve altyapı maliyetlerini ortadan kaldırarak ve yerinde BT personeli talebini azaltarak önemli tasarruf sağlar. Dynamics NAV, Microsoft Azure da dahil olmak üzere neredeyse tüm özel barındırma sistemlerinde çalışır. Böylece teknoloji ve maliyet açısından size en uygun bulut sağlayıcısını seçebilirsiniz.

Lisans kiralama modelinde yazılım lisansına sahip olmazsınız. Abone olur ve belirlenmiş dönem boyunca (en az bir ay) kullanım haklarını kazanırsınız. Kısacası aylık abonelik bedelini ödediğiniz sürece yazılımı kullanmaya devam edebilirsiniz. Lisansla ilgili başka bir masraf ödemenize gerek kalmaz.

İnfotek bulutta kiralamayı öneriyor.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.p>