EUROIMMUN Medikal Başarı Hikayesi

EUROIMMUN

Sektörü: Medikal

Faaliyet Alanı: Sağlık kurumlarına, tahlillerde kullanılan kitlerin tedariki.

Proje Detayları: Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)’ın yapılandırılmasından önce yapılan analiz çalışması ile, şirketin sektörel ve yerel ihtiyaçları belirlendi. Şirketin süreçleri incelendiğinde, Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ile Microsoft Dynamics CRM’in burada birlikte kullanılmasına, satış öncesi faaliyetlerin ve ihalelere teklif hazırlama süreçlerinin Microsoft Dynamics CRM üzerinde, ihale sözleşmelerinin imzalanmasından sonraki süreçlerin Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) üzerinde yönetilmesine, bu iki sistemin de birbirleri ile Connector for Microsoft Dynamics CRM üzerinden iletişim kurmasına karar verildi.

Sağlanan Fayda: Türkiye’de bölgeler bazında faaliyet gösteren pazarlama ve  satış departmanlarının merkezdeki bilgiye anında erişmesi sağlandı. Ayrıca bu departmanlar ile Teknik Servis ve Muhasebe departmanları arasındaki koordinasyon güçlendi. İhale bazlı satışlarda, müşteri siparişlerinin doğru birim fiyatlarla ve sözleşme miktarlarını aşmayacak şekilde karşılanması ve hatasız faturalama yapılması sağlandı. Müşterilerin acil ihtiyaçlarının karşılanması için izlenen geçici tedarik yöntemi daha etkili şekilde yönetilebilir hale getirildi.

Ayrıca şirketin, müşterilerde bulunan cihazlarının ve bu cihazlara verdiği teknik servisin yönetimi daha etkili bir hale getirildi.

EUROIMMUNMicrosoft Dynamics 365 Business Central (NAV) Hakkında:

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), 1984 yılından beri devreye alması kısa süren, yapılandırması kolay ve kullanımı basit bir eksiksiz kurumsal kaynak planlama (ERP) çözümü arayan orta ölçekli kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)’in temelinde basitlik yatmaktadır. Son teknolojiye sahip işlevleri sayesinde başarılı bir şirketi çalıştırmak ve büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyi kapsar. Bir milyondan fazla kullanıcı son derece özel kurumsal süreçlerini kolaylaştırmak için Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) kullandı ve günümüzde bu çözüm 42′den fazla ülkeye özgü sürümde bulunuyor.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), şirketlere ve çalışanlarına çalışma bölgelerindeki yerel ihtiyaçlar ile ilgili, sektöre özgü (en üst düzeyde uzmanlaşmış sektörler ve kuruluşlar için bile) işlevler sağlamaktadır. Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)’in kullanımı kolaydır ve şirketlerin kolayca işlev, özel uygulama ve çevrimiçi ticaret özellikleri eklemelerini sağlayan hızlı uyarlanabilirlik ve basitleştirilmiş özelleştirilebilme özellikleri sunmaktadır.