Sağlık


İnfotek, sağlık sektöründeki müşterileri için yarattığı çözümlerle Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) platformunun sağlık sektörü için uyarlanmasında derin tecrübe sahibidir.

İnfotek’in Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ile gerçekleştirebildiği sağlık sektörü uyarlamaları aşağıdakileri içerir, fakat bunlarla sınırlı değildir.

On yılı aşkın Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) danışmanlık tecrübemiz süresince müşterilerimizin aşağıda listelenmiş olan ihtiyaçları için tam ve güvenilir uyarlamalar yaptık:

  • İhale sözleşme yönetimi
  • Konsinye yönetimi
  • UBB kodları
  • GNL kodları


 

Ayrıca İnfotek olarak geliştirdiğimiz:

Ortopedik İmplant Setlerinin Satışına Yönelik Süreç Yönetimi özelleştirmesi sayesinde ürünlerin setler halinde bulundurulduğu ve hangi ürünün hangi lotunun hastaya uygulanacağının ameliyat sırasında belirlendiği ortopedik implantlarda Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) içerisinden satış sürecini yönetmek mümkün olmaktadır.

Karekod (QR Kodu) Yönetimi özelleştirmesi sayesinde Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) içerisinde ürün paketlerindeki kare kodların deşifre edilmesi mümkün olmaktadır.

Ürün Takas Yönetimi özelleştirmesi sayesinde Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) içerisinde özellikleri itibarıyla birbirlerine çok benzeyen ve fiyatları aynı olan farklı ürünlerin konsinye olarak verildikleri kurumlardan geri alınmaları sırasında faturalanmış bir ürünün faturalanmamış eş değeri yerine iade edilmesi halinde süreç yönetimi mümkün olmaktadır.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) ilgili işlevsellikleri konusunda daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız >