İşinizi Kolaylaştıracak Microsoft Power Platform

Microsoft Office 365 lisansına sahip olduğunuzda yalnızca klasik ofis uygulamaları olan Excel, Word, PowerPoint, Outlook ve Access ile sınırlı kalmaz, bunların dışında Microsoft’un iş yerindeki verimliliğinizi artırma amaçlı yaratıcı diğer uygulamalarına da sahip olursunuz. Bunlardan üç tanesi bir arada kullanıldığı zaman Microsoft Power Platform olarak anılırlar ve şirketinizin verimliliğini hissedilir bir biçimde artırırlar. Hem de Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV)’nin son sürümleri ve Dynamics 365 Business Central ile tamamen entegre olarak…

Microsoft Power Platform

Microsoft Flow

Sevdiğiniz uygulamalar ve servisler arasında uyarılar almak, dosya senkronizasyonu yapmak, veri toplamak ve daha fazlası için otomatik ve çok adımlı iş akışları yaratmanızı sağlayacak, kullanımı basit bir uygulamadır.

Daha fazla bilgi için>

PowerBI

Pek çok farklı kaynaktan toparladığınız verileri interaktif, kapsamlı gösterge panelleri ve raporlarda birleştirebilirsiniz. Buradan sizi harekete geçirecek iç görüler elde edebilir ve işinizi geliştirecek sonuçları hedefleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için>

PowerApps

Aylar değil saatler içerisinde verilere kolayca bağlanabilen, Excel benzeri ifadelerle mantık ekleyebildiğiniz, web, iOS ve Android cihazlarda çalışabilen uygulamalar yaratabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için>