İşte ERP! Kampanya

Dynamics NAV ERP Kampanyası

İşte ERP Kampanyası

Microsoft Dynamics NAV ürünü için gerçekleştirmiş olduğumuz TL ve Vadeli satış kampanyamız sona ermiştir. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz..

Üretim ve bulut (kiralama) ile ilgili kampanyalarımız için (0212) 290 26 90 veya bilgi@infotekas.com.tr ‘den tarafımızla temasa geçebilirsiniz.

 

Günümüzün ekonomik şartları altında şirketlerin olabilecek en verimli biçimde yönetilmesi çok büyük önem taşımaktadır.

Biz de İnfotek olarak Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi öncesi, müşterilerimiz için en az risk ile her türlü stok, muhasebe, pazarlama, tedarik zinciri yönetimi, müşteri ilişkileri, proje yönetimi ve planlama, finans, satış yönetimini kolayca yürütebilecekleri Microsoft Dynamics NAV ERP çözümüne, kısa bir süre için, eğitim ve kurulum dahil, kur risksiz 30.000 TL yerine 24.600 TL ve kredi kartına 3 taksitle sahip olabilecekleri bir kampanya başlattık.

 

* Ticari işletmelerin muhasebe, pazarlama, satış, tedarik zinciri, stok, müşteri ilişkileri, proje yönetimi vb. ihtiyaçlarını karşılar.

5 kullanıcılı paket fiyatıdır. Lisans ve danışmanlık (60 adam*saat) bedellerini içerir.

Üretim ve bulut (kiralama) ile ilgili kampanyalarımız için (0212) 290 26 90 veya bilgi@infotekas.com.tr ‘den tarafımızla temasa geçebilirsiniz.

 

 

İNFOTEK MAKALELERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMEK İSTER MİSİNİZ?

Her hafta ERP ihtiyaçlarınızla ilgili en iyi makaleleri özetleyen bir tane e-posta gönderiyoruz.