Brist Axle, Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) yazılımı ile ERP süreçlerini yönetiyor

Avrupa’nın önde gelen aks üreticilerden olan Brist Axle; Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) lokalizasyon ve e-çözümler projesi için İnfotek’i tercih etti

Brist Axle Hakkında

2007 yılında Hollanda’da kurulan, otobüs, hafif ve orta kamyon üreticileri için aks üretimi yapan firma 2016 yılında Brist Axle ünvanını almıştır. Referansları arasında, BMC, Isuzu, Karsan, Kamaz, Otokar, VolgaBus gibi firmaları barındıran Brist Axle gelişmiş teknolojik altyapısı ile elektrikli otobüs ve kamyonlar için, e-drive aks çözümleri üretimine devam etmektedir.

Brist Axle, Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) yazılımı ile ERP süreçlerini yönetiyor.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) Hakkında

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) otuz yılı aşkın bir süredir dünyanın her yerinde 42 ayrı ülke versiyonuyla 110.000’den fazla şirketin kullandığı, kolay kullanımlı, kapsamlı, Türk kanun ve mevzuatlarına tam uygun, çok dilli ve çok para birimli bir kurumsal kaynak planlama (ERP) platformudur.

İnfotek A.Ş. Hakkında

On yılı aşkın süredir Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) uzmanlığını sürdüren İnfotek 2012 yılında Microsoft tarafından “Yılın Microsoft Dynamics İş Ortağı” olarak ödüllendirilmiştir.

Günümüzde Türk bilişim sektörünün iyi bilinen, öncü ve söz sahibi şirketlerinden biri olan İnfotek, özellikle üretim, hizmet, sağlık, dağıtım, madencilik, denizcilik ve perakende sektörlerinde yüzden fazla yerel ve uluslararası Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) projesine imza atmış ve bu konuda hizmet vermeye devam etmektedir.